Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //čtvrtek, 26. dubna 2018

Zdeněk Vítů

nar. 18. 4. 1959

Od malička mě lákaly motocykly a vše co mělo motor. Za první vydělané peníze jsem si koupil JAWA 550 ? pařez, později moped Stadion a pak policejní JAWU 250 kývačku.
V 17 letech jsem zkoušel motokros, ale jen krajský přebor a po dvou letech z finančních důvodů jsem toho nechal. Až v roce 1997 jsem si koupil enduro Suzuki 400 DR a ta mě přivedla opět k motokrosu, kde jsem na Hondě CR 125R jezdil hobby závody.

Po úrazu jsem motocykl prodal, ale protože mě lákaly motocykly dál, koupil jsem od pana Šobáně silniční Benelli 125, pak ještě jednu a nakonec mě zaujala třída SP a koupil si Yamahu 125 GPR. Jinak rád jezdím na Yamaze 600 Thundercat a JAWĚ 250 pérák z roku 1947, který jsem si po otci zrestauroval.