Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //středa, 20. září 2017

Nedělní závod odstartoval za deště po desáté hodině a skončil přibližně v 17. 30 hod s těmito výsledky:

V kategorii klasik do 175 ccm zvítězil domácí Karel Kalina

V kategorii klasik do 250 ccm zvítězil Pavel Navrátil

V kategorii klasik do 350 ccm zvítězil Heinz Rosner
V kategorii klasik nad 350 ccm zvítězil Johan Furbock

V kategorii volný supermono zvítězil František Loučka

Ve sloučené kategorii volný do 125 ccm zvítězil René Lohse a 250 ccm zvítězil Pavel Navrátil

V kategorii sidecary zvítězila dvojice Klimeš, Klimeš

I přes nepříznivé počasí si pátý ročník Slováckého okruhu nenechalo ujít tisíce diváků a fanoušků královny motocyklového sportu ? silnice.

Do závodu se přihlásilo rekordních 171 jezdců a 161 motocyklů v šesti vypsaných kategoriích.

Úvodní jízda do 175 ccm patřila domácímu Karlu Kalinovi.

Mezi klasiky byla divácky nejatraktivnější jízda do 250 ccm, kde ve velmi obsazeném a vyrovnaném závodě po dramatickém boji zvítězil domácí jezdec Pavel Navrátil. Roli favorita v kategorii do 350 ccm jasně potvrdil bývalý německý šampión Heinz Rosner. Ten se na Slováckém okruhu představil poprvé a systémem start cíl nedal soupeřům šanci. Velmi pěkné 3. místo v této kategorii získal domácí Karel Kalina před Němcem Ronaldem Neffem. Překvapení se nekonalo ani v kategorii klasik nad 350 ccm, kde zvítězil favorizovaný Johan Furbock z Rakouska. Sidecary tradičně přitahují zájem diváků. Jízda byla vyhodnocena jako pravidelnost a zvítězila dvojice Klimeš, Klimeš. Domácí dvojice Šlezar, Šlezar skončila na velmi pěkném 3. místě. Se svým výsledkem byl po roční pauze spokojen i uherskohradišťský starosta Karásek, který s Rýdlem dojel na 5. místě. Volná kategorie do 250 ccm byla prestižní záležitostí domácích jezdců. Vítězně z nich vyšel Pavel Navrátil, který v této jízdě současně zajel i nejrychlejší čas na jedno kolo 01:53.875. Za ním dojel druhý Karel Matuš junior a třetí Karel Kalina.

Dnešní závod patřil domácímu Karlu Kalinovi, který svými skvělými výkony oslavil zároveň své narozeniny.

Členové pořádajícího Motosportklubu zvítězili ve třech z osmi kategorií.

Klasik do 175 ccm
Klasik do 250 ccm