www.motosportklub.cz 
  
 Úvodní strana | Registrace | Hledat | Wallpapers | Nepřihlášený uživatel  //neděle, 19. listopadu 2017 

Vítězové minulých ročníků

11.ročník

Classic do 175ccm - Jiří Obtulowitz



Classic do 250ccm - Marek Koudelka



Classic do 350ccm - Vítězslav Hatan



Classic do 500ccm - Karel Matuš jun.



Classic do 750ccm - Petr Kunz



Sidecar - Suter Chaily, Fauch Brigitte



125ccm SP - Radek Lamich



250ccm SP - Jan Vysloužil



125ccm GP - Stefen Grämer



250ccm GP - Pavel Navrátil



Supermono - Libor Kamenický



TWIN - Michal Dokoupil



10.ročník

Classic do 175ccm - Eduard Klimek



Classic do 250ccm - Pavel Navrátil



Classic do 350ccm - Vítězslav Hatan



Classic do 500ccm - Pavel Matuš



Classic do 750ccm - Petr Kunz



SIDE - Petr Verbík, Stanislav Paryzek



Pohár 125 SP - Miroslav Sedlo



Pohár 250 SP - Wolfgang Schuster



Pohár 125 GP - Steffen Grämer



Supermono - Johanes Kehrer



9.ročník

Classic do 175ccm - Eduard Klimek



Classic do 250ccm - Pavel Navrátil



Classic do 350ccm - Vítězslav Hatan



Classic do 500ccm - Karel Matuš junior



Classic do 750ccm - Johan Fürbock



SIDE - Zatloukal J. + Exner J.



Pohár 125 SP - Miroslav Sedlo



Pohár 250 SP - Martin Veselý



Pohár 125 GP - Patrik Kolář



Pohár 250 GP - Karel Matuš junior



Supermono - Johannes Kehrer



8.ročník

Classic do 175ccm - Eduard Klimek



Classic do 250ccm - Pavel Navrátil



Classic do 350ccm - Marek Koudelka



Classic do 500ccm - František Loučka



Classic do 750ccm - Frank Mrázek



125SP - volná do 125ccm - Petr Nečesaný



125GP - volná do 125ccm - Patrik Kolář



250SP - volná do 250ccm - Dan Vysloužil



250GP - volná do 250ccm - Henrik Voit



Sidecar - Petr Verbík, Marián Panáček



Supermono - Libor Kamenický



7.ročník

Classic do 175ccm - Roscher Joachim
  

Classic do 250ccm - Koudelka Lubomír
 

Classic do 350ccm - Loicht Martin
 

Classic do 500ccm - Matuš Karel jun.


Classic do 750ccm - Kunz Petr
 

125 SP - volná do 125 ccm - Sedlo Miroslav


125 GP- volná do 125 ccm - Lohse René


250 GP - volná do 250 ccm - Voit Henrik


Sidecar - jízda pravidelnosti - Prchal F.+ Černý Z.


Sidecar - nejrychlejší posádka - Šlezar P. + Šlezar M.


Supermono - Kamenický Libor

6.ročník



Klasik do 175ccm
Vítěz kategorie - Eduard Klimek



Klasik do 250ccm
Vítěz kategorie - Lubomír Koudelka



Klasik do 350ccm
Vítěz kategorie - Martin Loicht



Klasik nad 350ccm
Vítěz kategorie - Johan Fürbock



Sidecar
Vítězové kategorie - Bílý + Vorel



První v cíli - Kalina + Koňařík



Supermono
Vítěz kategorie - Libor Kamenický



Volná do 125ccm
Vítěz kategorie - René Lohse



Volná do 250ccm
Vítěz kategorie - Karel Matuš



                                                                                                   
Login
Login:
Heslo:

Hledat
 
v článcích
v novinkách
v hlavním menu

Top články
V. Slovácký okruh o cenu Bohumila Kováře ve Starém Městě - výsledky

Šlezar Michal

VI.ročník Slováckého okruhu o cenu Bohumila Kováře

VI. ročník Slováckého okruhu O cenu Bohumila Kováře ve Starém Městě

Promoakce

Odkazy














Copyright 2017 Motosport klub Uherské Hradiště
Powered by DEV web management system

DWMS13ACL